iPro - interaktívne projekcie

VÝROBA SOFTVÉRU
PREDAJ A PRENÁJOM
INTERAKTÍVNYCH PRODUKTOV

interaktívna podlaha

Obraz sa premieta na zem a reaguje na pohyb ľudí.
Výborné na reklamu, zábavu a výučbu.

popis produktu

Interaktívna podlaha spája pohyb ľudského tela s príbehom, ktorý sa na nej odohráva. Pohybujete sa a tým meníte virtuálne dianie okolo Vás. Interaktívna podlaha je médium vhodné na zábavu, prezentáciu, výučbu a reklamu. Pomáha pritiahnuť ľudí a udržiavať povedomie o značke, spestruje výstavy, výučbu a hudobné aj zábavné akcie. Vnem získaný z interaktívnej podlahy je hlbší a dlhodobejší, pretože sú účastníci zapojení do deja a môžu ho sami ovplyvňovať. Na interaktívnej podlahe tak môžete napríklad hrať futbal, tancovať valčík, zahraťsi na hudobnom nástroji, naháňať ryby v jazere, alebo sa učiť zábavnou a hravou formou. Pomocou projektoru môžeme obraz vysielať na podlahu, stenu, bar, stôl alebo akúkoľvek inú plochu. Vytvoríme projekciu rôznych tvarov alebo extra veľkúplochu prepojením viacerých projektorov. Ponúkame množstvo preddefinovaných efektov, ktoré je možné ľahko upravovať. Dokážeme meniť pozadie (foto, video), interaktívne prvky, rýchlosť pohybu prvkov, počet prvkov a podobne.

Náš vyučovací a pohybový program bol zostavený pre deti špeciálnych, materských a základných škôl. Pre výučbu máme pripravených množstvo hodín z fyziky, prírodovedy, geografie, angličtiny, finančnej gramotnosti a ďalších oblastí. Jednotlivé výučbové hodiny majú rôzne náročnosti vďaka čomu sú vhodné pre malé i veľké deti. Interaktívna výučbová a pohybová podlaha prepája moderné technológie s výučbovým procesom, vďaka čomu sa prehlbuje záujem detí o výučbu. Výučba deti oveľa viac baví a tie dosahujú lepšie študijné výsledky.

Využitie

  • Obchodné centrá: Prilákajte zákazníkov výnimočným a nepoznaným spôsobom.
  • Eventy: Hry futbal, hokej či autíčka stopercentne oživia každý večierok.
  • Školy a škôlky: Ponúkame množstvo výučbových hodín rôznych náročností z rôznych predmetov.
  • Výstavy, veľtrhy: Pritiahnite pozornosť návštevníkov výstavy a upútajte ich na dlhšie ako ostatní.
  • Múzeá a galérie: Oživte svoje expozície a prilákajte aj mladšiu generáciu.
  • Predajne: Urobte Vašu predajňu jedinečnou a pritiahnite nových zákazníkov.

služby

Sme priamy výrobca softvéru a ponúkame predaj a prenájom.
Zabezpečíme poradenstvo pri výbere projektoru a priestorov, inštaláciu, servis, úpravu preddefinovaných efektov alebo tvorbu úplne nových podľa Vašich prianí.

Pre doplňujúce informácie a nezáväzné objednávky môžete využiť kontaktný formulár.

mám záujem