iPro - interaktívne projekcie

VÝROBA SOFTVÉRU
PREDAJ A PRENÁJOM
INTERAKTÍVNYCH PRODUKTOV

Ľudský ovladač

Hrajte hru a ovládajte ju spolu s priateľmi
pomocou pohybov rúk.

popis produktu

Ovládanie hry viac ľuďmi je zábava nielen na večierku. Tento spôsob hry je vhodný aj pre podporu produktu v kine, predajni alebo obchodnom centre. Hra je s obľubou využívaná aj na budovanie tímu a zlepšovanie spolupráce medzi jednotlivými členmi tímu. Systém umožňuje tiež hlasovanie ľudí priklonením sa k jednej či druhej variante. Už dlhšie používame pre ovládanie našich hier úklony rúk skupiny ľudí.

Minulý rok sme pre klientov pripravili novinku a vyvinuli sme ovládanie hier veľkou skupinou ľudí pomocou hlasu a zvuku. Skupina ovláda hlasom hru na obrazovke hlasom. Napríklad v hre, v ktorej lietajúci Amor zbiera srdcia za ktoré dostávate body, poletí Amor doľava, ak tím vydá hlboký tón a doprava, ak vydá vysoký tón. Na lúke sú tiež nastražené šípy, ktorým sa musíte vyhnúť. V opačnom prípade dostanete mínusový bod. V druhej hre je Vašou úlohou zasiahnuť čo najviac ľudí, ktorí sa náhodne objavujú na obrazovke. Na konci hry sa objaví dosiahnuté skóre.

Dalšia hra meria zvuky a teda intenzitu tlieskania, dupania a kriku. Grafika sa mení v závislosti na intenzite hluku. Dostaňte zo seba emócie. V prvom kole rastie rastlina jahody tak rýchlo, ako silno hráči tlieskajú. V druhom kole sa objaví chrobák, ktorý chce rastlinu zjesť. Čím bude tím hlasnejší, tým rýchlejšie sa bude chrobák zmenšovať. Samozrejme čím menší chrobák bude, tým menej rastliny zožerie. V treťom kole hráči plašia škorce, ktoré chcú zjesť jahodu. Hry sú ideálne pre teambuildingové aktivity.

Využitie

  • Teambuildingy: Hry sú výborné na odbúranie bariér, stmelenie a utuženie kolektívu zábavnou a hravou formou.
  • Eventy: Hry do ktorých sa môžu zapojiť všetci zúčastnení. Naše hry dokážu rozprúdiť nielen náladu na akcii, ale aj krv v tele hráčov a navyše zanechajú výborný pocit zo spoločnej zábavy.
  • Prednášky: Počas dlhých prednášok dokážeme v poslucháčoch pomocou hry rozprúdiť v telách krv, okysličiť mozog a uvoľniť myšlienky. To všetko v priebehu niekoľkých minút a bez potreby opustiť svoje miesta.
  • Predajne, kiná, obchodné centrá: Výborný produkt na prilákanie zákazníkov alebo prezentáciu produktu či značky.

služby

Sme priamy výrobca softvéru a ponúkame Vám prenájom tohto produktu.
Zabezpečíme inštaláciu, servis, poradenstvo pri výbere projektoru a priestorov, úpravu hier alebo tvorbu úplne nových hier podľa Vašich prianí.

Pre doplňujúce informácie a nezáväzné objednávky môžete využiť kontaktný formulár.

mám záujem