iPro - interaktívne projekcie

VÝROBA SOFTVÉRU
PREDAJ A PRENÁJOM
INTERAKTÍVNYCH PRODUKTOV

projekčná fólia

Tenká fólia, na ktorú sa premietaním z projktoru zachytí obraz.
Obraz môže reagovať aj na pohyb, či dotyk.

popis produktu

Priestor určený pre prezentáciu ponúkaných produktov a aktuálnych akcií (výklad) je väčšinou malý. Napriek tomu práve výklad prevádzky musí zákazníka informovať o aktuálnej ponuke a prilákať klientov. Za pomoci použitia projekčnej fólie sa zmení výklad alebo akákoľvek presklená plocha Vášho obchodu na obrazovku ľubovoľnej veľkosti a tvaru. Vďaka tomu sa Vám už nikdy nebude zdať Váš výklad malý alebo nevhodne upravený. Už nebudete musieť neustále aplikovať nákladné polepy či obliekať figuríny. Samy si môžete výklad ľahko a jednoducho zmeniť použitím inej firemnej prezentácie a tým jednoducho zmeniť design výkladu. S našou technológiou nie je nutné mať len štandardný formát 4:3 alebo 16:9! Obrazovka v tvare figuríny, čajníka, sedacej súpravy, hodiniek, firemného loga či iného tvaru už nie je problém. 

Z fólie je možné vytvoriť rôzne kreatívne tvary pre zefektívnenie Vašej reklamy. Špeciálna GREY samolepiaca projekčná fólia umožňuje kontrastné projekcie aj pri silnom okolitom svetle. Fólia aplikovaná na okno, sklenenú vitrínu alebo akrylátové panely vytvorí pevnú projekčnú plochu so širokým pozorovacím uhlom (až 180 stupňov). Projekčná fólia sa vyznačuje vysokým kontrastom a farebnou vernosťou obrazu.  Mimoriadne atraktívne sú transparentné projekčné fólie. Nalepené na výklade nenarúšajú jeho priehľadnosť a až po nasvietení vhodným projektorom sa z nich stáva projekčné plátno. Svojím charakterom premietania obrazu vo voľnom priestore vytvárajú dojem holografického obrazu. Do priestorov kde je viac denného alebo umelého svetla je vhodnejšia GREY fólia. Poskytuje vyšší svetelný zisk a lepší kontrast. Prezentačné fólie sú výnimočné aj vďaka ich jednoduchej inštalácii, údržbe, ľahkému odstráneniu a v neposlednom rade aj vďaka nižším prevádzkovým nákladom a nižšej cene v porovnaní s LED obrazovkou.


S touto technológiou nie ste obmedzovaný, záleží len na Vašej fantázii...


Varianty projekčnej fólie


S reakciou na pohyb pred predajňou:


Pripojením interaktívneho softwaru bude Váš výklad reagovať na zákazníka z diaľky a zapojí ho do hry s Vaším produktom.


S reakciou na dotyk:


Osobitnú kategóriu tvoria dotykové projekčné fólie. Priehľadné dotykové fólie umožňujú vytvárať pôsobivé interaktívne prezentácie na výkladoch obchodov, reštaurácií, cestovných kancelárií a pod. Z výkladu jednoducho vytvoríme dotykovú obrazovku, kde si zákazníci môžu vybrať produkt aj v dobe, kedy je už predajňa zatvorená. Dotyková fólia sa používa v kombinácii s projekčnou fóliou. V prípade, že sa použije priehľadná projekčná fólia a sklo alebo plast, dostávame priehľadnú dotykovú obrazovku.


Program umožní prehrávať „slideshow“ alebo akékoľvek video či foto prezentácie v prípade nečinnosti dotykovej fólie (fólie sa nikto nedotýka). Bliká tu napríklad tlačidlo „ Dotkni sa ma a nájdi ulicu“. Po dotyku sa objaví klávesnica a človek tak môže ovládať napríklad mapy a vyhľadať si ulicu, reštauráciu alebo len surfovať po Vašom webe. Po vyhľadaní objektu klávesnica zmizne.

výhody projekčnej fólie

  • Jednoduchá zmena designu výkladu
  • Obojstranné premietanie na sklo
  • Výklad môžete sami ľahko zmeniť
  • Nie je treba neustále aplikovať nákladné polepy či obliekať figuríny
  • Tvarovatelnosť obrazovky – nemusíte sa držať len štandardných formátov
  • Prepúšta svetlo dovnútra predajne
  • Nízke prevádzkové náklady v porovnaní s obrazovkami

využitie projekčnej fólie

  • Výklady, kiosky, citylighty, zastávky, kancelárie, prezentačné plochy, predajne a iné.

služby

Sme priamy výrobca softvéru a ponúkame predaj aj prenájom. Zabezpečíme inštaláciu, servis, ako aj poradenstvo pri výbere fólie, projektoru aj priestorov.

Pre doplňujúce informácie a nezáväzné objednávky môžete využiť kontaktný formulár.

mám záujem
späť na produkty