iPro - interaktívne projekcie

VÝROBA SOFTVÉRU
PREDAJ A PRENÁJOM
INTERAKTÍVNYCH PRODUKTOV

interaktívny stôl

Premeňte obyčajný stôl na objednávkový systém,
prehliadač jedálneho lístka a mnoho ďalšieho.

popis produktu

Interaktívny stôl má široké možnosti využitia. Medzi jeho prednosti patrí prístup na internet, zobrazenie ponuky jedál s možnosťou priamej objednávky, komunikácia s okolím, prezeranie interaktívnych máp, zábavné interaktívne a spoločenské hry pre deti aj dospelých, možnosť pripojenia USB/SD na prezeranie fotografií a videí, poskytovanie informácií pre Vašich zákazníkov atď. Interaktívny stôl, informačný pult môžete použiť všade tam, kde ľudia hľadajú interakciu, zábavu a informácie.

Interaktívny stôl vieme zapracovať aj priamo do barového pultu, ktorý môže reagovať aj na položenie predmetov. Interaktívny bar dodá šmrnc do Vášho klubu, baru. Keď napríklad položíte pohár na bar, začnú z neho vystupovať rôzne vizuálne obrazce či reklamné prvky. Predmety umiestnené na bare sú tiež navzájom prepojené. Barový pult sa tak stáva nosičom zábavy a spríjemňuje čas zákazníkom. Ponúkame software s dvoma preddefinovanými efektami, kde si ľahko vložíte reklamné a iné prvky. Váš bar sa môže každú minútu premeniť a zahaliť do iných farieb.

Využitie

  • Reštaurácie
  • Bary
  • Kluby
  • Kaviarne
  • Kancerlárie
  • Hotely

služby

Sme priamy výrobca softvéru, a ponúkame predaj aj prenájom. Zabezpečíme poradenstvo, inštaláciu, servis, ale aj úpravu vytvorených softvérov alebo tvorbu úplne nových podľa Vašich prianí.

Pre vaše otázky a nezáväzné objednávky môžete využiť kontaktný formulár.

mám záujem