iPro - interaktívne projekcie

VÝROBA SOFTVÉRU
PREDAJ A PRENÁJOM
INTERAKTÍVNYCH PRODUKTOV

Robotická šou

Ovládaj reálneho robota cez mobil,
alebo hlasovými povelmi.

popis produktu

Robotická šou je zložená z viacerých produktov, ktoré sú zamerané na tému roboti.

ROZTANCUJTE SVOJHO ROBOTA - Jednoduchým hlasovým povelom môžu účastníci robota roztancovať, alebo si spolu môžu zacvičiť. Robot sa vie na povel tiež objímať, čo je veľmi obľúbené najmä u detských účastníkov.

OVLADÁJTE REÁLNEHO ROBOTA - Účastníci robota ovládajú pomocou tabletu. Môžeme mu postaviť napríklad prekážkovú dráhu a zábavu s robotom máte zaručenú.

ZÁPAS ROBOTOV - Je hra, v ktorej môžu dvaja účastníci proti sebe bojovať v kostýmoch robotov.
 Účastníci stoja vedľa seba pred virtuálnou obrazovkou, na ktorej sledujú hru a svojich robotov ovládajú pohybmi rúk a nôh.

VIRTUÁLNY OPRAVÁR ROBOTOV - Je virtuálna realita, v ktorej účastníci môžu robota opravovať̌ ako v skutočnosti vďaka headsetu pre rozšírenú VR s rozsahom 360°.

ZOSTREĽUJTE LIETAJÚCE DRONY - Je hra vo virtuálnej realite, v ktorej účastníci zostreľujú lietajúce drony a zbierajú body. Vďaka headsetu pre rozšírenú virtuálnu realitu s rozsahom 360° majú pocit, že sú priamo v deji a všetko sa deje okolo nich. K dispozícii sú aj ďalšie hry s robotickou tematikou.

OBLEČTE SI VIRTUÁLNY KOSTÝM ROBOTA A NIČTE DRONY - Účastník sa postaví pred obrazovku a hra ho automaticky "oblečie" do kostýmu robota. Začnú padať drony a úlohou hráča je chytiť ich čo najviac v časovom limite. Na konci hry hráč uvidí svoje skóre a celkové poradie umiestnenia.

Využitie

  • Eventy: Hry, do ktorých sa môžu zapojiť všetci zúčastnení. Naše hry dokážu rozprúdiť nielen náladu na akcii, ale aj krv v tele hráčov a navyše zanechajú výborný pocit zo spoločnej zábavy.
  • Obchodné centrá: Výborná šou vhodná na prilákanie zákazníkov alebo prezentáciu produktu či značky.
  • Teambuildingy: Zábavný a hravý spôsob budovania tímu.
  • Výstavy, veľtrhy: Pritiahnite pozornosť návštevníkov výstavy a upútajte ich na dlhšie ako ostatní.

služby

Sme priamy výrobca softvéru a ponúkame predaj a prenájom.
Robotickú šou prenajímame ako celok, ale aj po jednotlivých produktoch. Zabezpečíme inštaláciu, servis, poradenstvo pri výbere vhodných priestorov, úpravu hier alebo tvorbu úplne nových hier podľa Vašich prianí.

Pre doplňujúce informácie a nezáväzné objednávky môžete využiť kontaktný formulár.

mám záujem