iPro - interaktívne projekcie

VÝROBA SOFTVÉRU
PREDAJ A PRENÁJOM
INTERAKTÍVNYCH PRODUKTOV

virtuálna realita

Nechajte sa vtiahnuť do "iného sveta". Virtuálna realita
vytvára vizuálny zážitok, vďaka ktorému simuluje skutočnosť.

popis produktu

Staňte sa súčasťou virtuálnej reality. Preniknite až za hranu vašej predstavivosti a rozhliadnite sa okolo seba vo virtuálnom svete, ktorý vás doslova obklopí.

Vstúpte do svetov, o ktorých sa vám len snívalo. Zažite virtuálne cestovanie po horách, prechádzku v podmorskom svete, naučte sa pracovať s priestorom počas kreslenia v 3D priestore, zostavte si kuchyňu vo vlastnom dizajne pred jej objednaním. Zahrajte si akčné, športové nebo logické hry, tak ako ich nepoznáte.

Nechajte sa vizuálne, fyzicky aj psychicky ohromiť novými virtuálnymi svetmi, naplnenými inšpirujúcimi postavami, obrazmi a zvukmi.

Staňte sa súčasťou vesmíru v rozmere, ktorý nepoznáte. Učte sa, vzdelávajte a bavte sa - headset pre rozšírenú virtuálnu realitu s rozsahom 360° vám to umožní. Zažite úplne nový herný zážitok a buďte súčasťou najlepšie hodnotenej virtuálnej reality súčasnosti.

Využitie produktu

Výstavy, veľtrhy: Pritiahnite pozornosť návštevníkov výstavy a upútajte ich na dlhšie ako ostatní. Vytvoríme pre Vás vlastný obsah o Vašej spoločnosti, alebo produktoch vo virtuálnej realite. Návštevníci tak budú mať z Vašej prezentácie celkom iný zážitok.

Eventy: Váš večierok bude jedinečný, originálny a všetci zúčastnení budú o ňom rozprávať.

Obchodné centrá: Prilákajte zákazníkov výnimočným a nepoznaným spôsobom.

Predajne: Urobte Vašu predajňu jedinečnou a pritiahnite zákazníkov.

služby

Ponúkame prenájom Virtuálnej reality. Zabezpečíme dovoz, inštaláciu, školenie, servis aj obsluhu.

Sme priamy výrobca softvéru a dokážeme pre Vás vytvoriť vlastný obsah virtuálnej reality. Účastníci tak získajú možnosť prehliadky Vašej spoločnosti, alebo produktu priamo vo virtuálnej realite.

Pre doplňujúce informácie a nezáväzné objednávky môžete využiť kontaktný formulár.

mám záujem